top of page

ייזום ותכנון

אנו מטפלים בפרוייקטי נדל"ן, גם במסלול רכישה של כל הפרוייקט וגם במסלול של ניהול רכיב היזמות לאורך כל הפרוייקט מהתכנון ועד הביצוע והמסירה

 

אנו מקימים את הפרוייקט משלב הרעיון הראשוני, דרך התכנון האופטימאלי של העסקה המסחרית ותכנון הפרוייקט, ועד גמר ביצוע עם חותמת איכות ללא פשרות. לחברה ניסיון רב בייזום ותכנון, פעילויות הליבה של החברה מאז הקמת המשרדים לפני יותר מ- 40 שנה. מבתים פרטיים, דרך בנייני קומות, פרטיים ומסחריים, תכנון שכונות והוצאתם לפועל. אנו מנהלים תהליכים מורכבים, שלב אחר שלב, מבדיקות ההתכנות, דרך גיבוש האנשים, בניית תוכנית כוללת, הפעלת אדריכל, מהנדס ושמאי ואנשי מקצוע נוספים, פעילות מול הרשויות, הוצאת היתרים, הוצאה לפועל ועד שלב האכלוס. פעילותנו מתבצעת במקביל ברובדים שונים:  כדאיות מסחרית וכספית, יזמות, תכנון, פיננסים, משפטנות, הפעלת קבלני משנה ועוד.

 

 

התחדשות עירונית

תחום זה הוא בליבה של העשייה שלנו: פרוייקטי נדל"ן בתוך מרכזי הערים.

 

התחדשות עירונית הינה כלי מפתח להתמודד עם גידול האוכלוסייה ופיתוח מרכזי הערים. זהו אחד מיעדיה המרכזיים של מדיניות התכנון בישראל.  נוכח המגמה של המשך ריכוז וצפיפות מרבית האוכלוסייה בערים, והרצון של שמירה על השטחים הפתוחים, גובר הצורך בחידוש מתמיד של מלאי הבינוי הקיים בערים.

המטרה העיקרית של פרויקט ההתחדשות העירונית היא תוספת בניה (גם על ידי פינוי-בינוי או בינוי-פינוי) באזורים מבונים. תוספת בניה זו חשובה לאור המחסור במשאב הקרקע בישראל.  כמו כן, יש בכך תרומה גם להחייאת המרקם הבנוי, להכנסת שימושי קרקע חדשים, למניעת הזדקנות האוכלוסייה, ולניצול יעיל יותר של תשתיות ומוסדות ציבור מתרוקנים.

 

אנו רעבים תמיד לעסקאות חדשות ואוהבים להתקדם מהר. ליצירת קשר מהירה נא לחץ כאן.

 

 

תמ"א 38

תמ"א 38 הינה תכנית מתאר ארצית לעידוד חיזוק מבנים למקרה של רעידת אדמה, הכוללת מגוון תמריצים כלכליים, כולל הגדלת זכויות בניה והטבות נוספות, ומתייחסת בין היתר גם לנושאים הבאים: תוספת מעלית, הצגת פתרון חניה, עיצוב הבניין ותוספת מרחבים מוגנים.    

החברה מציעה את שירותיה וניסיונה כיזם בפרויקט תמ"א 38, עם התחייבות לתהליך אישי, באווירה משפחתית עם פתרון המותאם לצרכים ותנאי הלקוח.

 

 

פרויקט תמ"א 38 יכול להתבצע באחד משני המסלולים הבאים:-

תמ"א 38/1 - עיבוי בינוי   -  חיזוק הבניין הקיים, שיפוצו, הוספת מרפסת שמש וממ"דים, ובתמורה מקבל הקבלן / היזם את זכויות הבנייה על גג הבניין לבניית דירות עבורו.

תמ"א 38/2  - הריסה בניה  -  הריסת הבניין הישן ובניית בניין חדש במקומו, הדיירים עוברים לגור בשכירות, ובסיום הבנייה חוזרים לדירות חדשות בבניין חדש. 

 

 

אחזקת נכסים  -  חב' מ.ע.ג.ן  יעוץ וניהול נכסים בע"מ  

החברה משמשת כחברת ניהול ואחזקת נכסים של המשפחה ונכסים נוספים, ועוסקת בניהול שוטף של נכסים רבים: לרבות משרדים, דירות, בתים פרטיים, בניינים, מסחרי ועוד. הפעילות כוללת: הפעלת מתווכים, איתור שוכרים, ניהול חוזי שכירויות, ניקיון, תחזוקה שוטפת, שיפוץ והפעלת קבלנים.

מ.ע.ג.ן  הוקמה ב- 1995 והיא בבעלות מלאה של המשפחה.  


 

שירותים משפטיים  ע"י המשרד השייך למשפחה (מעל 20 עורכי דין ונוטריונים)

המשרד המשפחתי הוא משרד מוביל העוסק בתחום האזרחי מעל 40 שנה. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הינם תכנון ובנייה, הפשרת קרקעות, פיתוח מקרקעין, הפקעת מקרקעין, נדל"ן, ומשפט אזרחי כללי, ליטיגציה.

המשרד מתמחה גם בקידום פרויקטים לפיתוח והשבחת מקרקעין, אשר בבעלות לקוחותיו, תוך ליווי הפרויקטים מתחילת התהליך ועד להגשת תוכניות לרשויות התכנון לשם הוצאת הפרויקט לפועל, אישורן וליווי הפרויקט מבחינה משפטית עד סופו, לרבות היבטי מיסוי מקרקעין, היטל השבחה וסוגיות משפטיות נוספות שמתעוררות. במסגרת זו קידם המשרד ויזם פיתוח של אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ.

המשרד מייצג לקוחות רבים בכל הקשור לתחום התכנון והבניה, הן ע"י הגשת התנגדויות לתוכניות בינוי ברשויות המקומיות ובוועדות התכנון והבנייה ועד לפנייה לערכאות לצורך שמירה על זכויות לקוחותיה, והן על ידי קידום הגשת תוכניות בינוי מטעם לקוחותיה.

 

        

       

תחומי

ההתמחות

שלנו:

bottom of page